It is currently 11 Dec 2017, 15:00

All times are UTC + 2 hours

Post new topic Reply to topic  [ 8 posts ] 
Author Message
PostPosted: 18 Jan 2015, 05:41 
Administraator

Nimi: Mart Välja
Rool: Logitech G25
Ajakava
Pühapäev, 18.01.2015
19:00 Kvalifikatsioon (5 min)
19:10 Warmup (3 min)
19:15 Sõit (16 ringi)

Eelmise etapi karistused
Kliki siia
NB! Palun vaadake järgi, kas olete karistada saanud ja boksist või rivi lõpust stardi korral käituge vastavalt!

Enda muljed:
Ei ole veel harjutama saanud, kuid teen seda kindlasti, ilmselt tuleb üsna huvitav sõit. Eelmisel korral oli meeldivalt palju osalejaid, loodetavasti jätkub see trend seegi kord.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 18 Jan 2015, 09:43 
Uustulnuk

Nimi: Krister Kõiv
Rool: Logitech Drive Forse GT
Osalen

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 18 Jan 2015, 14:59 
Uustulnuk

Nimi:
Rool:
Võtan ka esimest korda osa. Ringiajad just kiired ei ole, aga vast saan hakkama :)

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 18 Jan 2015, 15:45 
Noorliige

Nimi: Martin Pankratov
Rool: Logitech MOMO racing wheel
Ka mina osalen esmakordselt. Saab huvitav olema 8)

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 18 Jan 2015, 20:39 
Noorliige

Nimi: Risto Kappet
Rool: G25
Kvali tulin külmalt ja 1. race 1. ring sattusin stardiplatsil parkivale Algpeusile otsa, mats oli nii kõva et ise ka ehmatasin, auto juppideks ja IRL oleks kabelimats olnud ka :D
A teine sõit, alustasin 17. ja esimese ringi alguseks olin 5. , ei olnud halb :D ja siis terve sõit Viiroki ja Nõmmega väga kõva võidusõit, viimane pidurdusmaa läksin all-in, et ükskõik kui hilja ta pidurdab, ma hiljem ja et ehk läheb külg nii ette, et saab mööda aga läks murule hoopis. Aga väga lõbus oli

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 18 Jan 2015, 21:03 
Liige

Nimi: Toomas Jõgi
Rool:
Q: Ei saa mina aru, mis Maurise peas toimub, ilmselt vist suurt midagi. Ei ole normaalne kui soendusringil olev sõitja takistab sedasi kiirel ringil olijat. Koht oli vist 7.

R1: Oli üsna rahulik kulgemine. Viimasel ringil õnnestus veel tänu eesolijate pusklemisele poodium saada.

R2: Nagu juba tavaks saanud juhtus teises sõidus nii mõndagi. Pidevalt sai kellegagi külgepidi koos olla. Tagasirgel ei saanudki aru kuhu Pankratov mind ühel ringil suruda tahtis, kuna raja ääre ja tema auto vahele olin mina juba suutnud pugeda, kuid ikka vajus peale. Pauliga sai ka madistatud, olin tast kiirem kuid mööda ei saanud. Finishis oli meie vahe ikka väga väike.

Oli jälle üsna põnev ja lõbus sõit.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 18 Jan 2015, 21:13 
Liige

Nimi: Tarmo Soots
Rool: G27
Suht pettumus.
Ma ei saa aru, mida ma valesti teen. Tuju võtab ära see, et tulevad mehed ei tea kust(mõni isegi pohmas peaga ) ja kohe paugutavad selliseid ringiaegu , millest mina isegi und ei näe. Mõnel neist on isegi 5. käiguga parem kiirendus, kui mul 3. käiguga. See on ebanormaalne.
Sõidu kohta niipalju , et Aljas vingerdas terve pika sirge ja Mauris sukeldus korra ja sai kõksuga mööda must. Rohkem polegi midagi öelda. Ei hakka isegi protesti panema.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 18 Jan 2015, 21:19 
Uustulnuk

Nimi: Karel Aljas
Rool:
Tarx74 wrote:
Suht pettumus.
Ma ei saa aru, mida ma valesti teen. Tuju võtab ära see, et tulevad mehed ei tea kust(mõni isegi pohmas peaga ) ja kohe paugutavad selliseid ringiaegu , millest mina isegi und ei näe. Mõnel neist on isegi 5. käiguga parem kiirendus, kui mul 3. käiguga. See on ebanormaalne.
Sõidu kohta niipalju , et Aljas vingerdas terve pika sirge ja Mauris sukeldus korra ja sai kõksuga mööda must. Rohkem polegi midagi öelda. Ei hakka isegi protesti panema.

Ma ei vingerdanud vaid katsin..see ei ole ju keelatud..

Profile  
Reply with quote  
Post new topic Reply to topic  [ 8 posts ] 

All times are UTC + 2 hours